Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanı; sosyal medyada daha aktif ve stratejik reklamlar yayınlamak ve organizasyonun daha geniş bir kitleye duyurulmasını sağlamak için organizasyonları destekler. Sosyal medya danışmanları, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi ve geliştirme, organik takip, sosyal medyada tanıtılan ürünleri yönetme, markaların veya şirketlerin reklamcılık çalışmaları ve sosyal medya için pazarlama kavramları formüle etme gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Erfy Bilişim ekibi, firmaların internette ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri hızlı ve doğru bir şekilde uygulamak için çalışan ajanslardan biri olarak sektörde yer almaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Görevi

Sosyal medya kullanımı günümüzde pazarlama konusunda da son derece önemli bir yere sahiptir. Bu amaç doğrultusunda sosyalmedyadanışmanlığı görevleri arasında markaların, şirketlerin, kişilerin ya da ürünlerin sosyal medyadaki varlıklarının sürdürülebilirliğini ve de yönetimini sağlamak yer almaktadır.

Şirketlerin, dijital pazarlama, Crm, iletişim stratejileri ile uyumlu olarak sosyal medyada görünmelerinin sağlanması ile bilinirliliğin artması için hedef kitleye ulaşması sağlanmalıdır. Bu nedenle sosyal medyada sürekli müşteri elde etmeye yönelik faaliyetlerde bulunulması, gerekli iletişim stratejilerinin oluşturulması, faaliyetlerin raporlanması ve içerik paylaşımlarının ne kadar fayda sağladığı yönünde analizlerinin yapılması konusunda hizmet vermektedirler.

Markaların sosyal medya hesaplarının ve ürünlerinin analiz edilmesi ile hedef kitle belirlenmektedir. Hedef kitlenin belirlenmesinin ardından tüm detaylar planlanmaktadır. Erfy Bilişim, markalar ile müşteriler arasında kaliteli bir iletişim sağlanması alanında hizmet vererek markaların samimiyetini arttırmakta rol oynayan firmalardan biri olarak sektörde yer almaktadır.