Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı

Seo danışmanlığı, dijital pazarlama stratejilerinin arama motorları üzerinde belirli teknikler kullanılarak kişi ya da kurumlar tarafından verilen web sitelerinin performansını ve internet üzerindeki görünümlerini artırmak için yapılan SEO odaklı çalışmalardır. SEO konusunda web sitesini geliştirmek isteyen kurum ve kişilere SEO çalışmalarının yapılması önerilmektedir.

Kurumsal ve marka bilinirliliğinin artması için kullanılacak dijital pazarlama yöntemleri ile hizmet veren Erfy Bilişim, en iyi dijital pazarlama çözümlerini sunan firmalar arasında yer almaktadır.

Seo Danışmanlığı Hizmeti Kapsamı

Seo danışmanlığı genel olarak rakip firmaların SEO analizi, anahtar kelimelerde yükselme sağlama, web sitesine gelen ziyaret trafiğinin artırılması, doğru anahtar kelime kullanımı, sosyal medya yönetimi, domain otoritesinin artırılması, daha fazla müşteri ve e-ticaret siteleri için artış sağlanması gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Hizmetin genel amacı, firmaların ya da kişilerin dijital yatırımlarını en son teknolojik yenilikleri kullanarak yönetmek ve hacimlerini artırmak veya yatırım getirisini koruyarak maliyetleri azaltmaktır.  Dijital reklamcılığın daha da baskın olduğu günümüzde, bu yatırımların en doğru teknolojik ve stratejik uygulamalar geliştirerek sektördeki konumlarını güçlendirmek isteyenler için mutlaka tercih edilmesi gereken bir hizmettir.

Seo danışmanlığı konusunda Erfy Bilişim, gerekli tüm teknolojileri ihtiyaçlar doğrultusunda kullanarak performans artırmaya yönelik çalışan bir hizmet vermektedir. SEO hizmeti sürecinde, yapılan çalışmalar sayesinde web sitelerinin index sayılarının, site ziyaretçi sayınının ve arama sonuçlarına dahil olan anahtar kelimelerin yükselmesini sağlanmaktadır.